Jesteś nie zalogowany   |    Logowanie   |   Rejestracja

Formy płatności

Przedpłata na konto

Przelew dowolny - Płatności za towar dokonują Państwo przelewem tradycyjnym. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie co w zależności czy jest to przelew wewnętrzny czy międzybankowy może trwać od kilkunastu minut do 1 dnia.

Numer konta bankowego: 66 1140 2004 0000 3302 7995 2959
Odbiorca: MSOUND, Modlińska 37, 05-135 Wieliszew
W tytule prosimy podać numer zamówienia.
Szybki przelew internetowy - Płatność za Towar realizowana poprzez PayU. Towar wysyłamy po otrzymaniu informacji zwrotnej od serwisu o poprawnie zrealizowanej płatności.
Płatność kartą płatniczą / kredytową - Płatność za Towar realizowana poprzez PayU. Towar wysyłamy po otrzymaniu informacji zwrotnej od serwisu o poprawnie zrealizowanej płatności.

System ratalny

Możliwość zakupu na raty poprzez platformę PayU. Jako formę płatności proszę wybrać PayU. Po potwierdzeniu zakupu zostaniecie Państwo automatycznie przekierowani do serwisu PayU gdzie po wybraniu formy płatności Raty dopełnicie wszelkich formalności.

Leasing

Dzięki platformie leasingowej Leaselink możecie Państwo otrzymać kredyt leasingowy on-line. Dokonując zakupu w naszym sklepie wystarczy jako formę przesyłki wybrać "Leasing LeaseLink". Po potwierdzeniu zakupu otrzymacie Państwo drogą mailową link do aplikacji on-line dostępnej również tutaj.

Płatność przy odbiorze

Towar zostanie dostarczony przez kuriera firmy UPS, lub DHL, który pobierze opłatę w momencie doręczenia.

Płatność przy odbiorze osobistym

W siedzibie naszej firmy dokonacie Państwo płatności gotówką, lub kartą płatniczą Visa i Mastercard.
©2013 - 2023 Colorstage.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. 0/5934206
Sklep internetowy KQS.store.
Projekt i realizacja: Kilos.pl